0850 304 55 72 [email protected]

Facebook Reklamları

Facebook reklamları, çeşitli hedef kitle seçeneklerini kullanarak Facebook platformu üzerinde ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya markanızı tanıtmak için kullanabileceğiniz çevrimiçi reklam araçlarıdır. Reklamlar, kullanıcıların Haber Kaynaklarında, Instagram’da, Messenger’da ve Facebook’un Audience Network’ü dahil olmak üzere diğer yerlerde görünebilir. İşte Facebook reklamları hakkında bilmeniz gereken temel bilgiler:

1. Reklam Oluşturma: Facebook’ta reklam oluşturmak için bir Facebook İşletme Sayfasına ihtiyacınız vardır. Profesyonel bir oluşum uzman ekiplerimizce doğru adımlarla atılır.

2. Reklam Hedefleri: Reklamınızın amacını doğru seçerek başlarsınız, bu marka bilinirliği, erişim, trafik, etkileşim, uygulama indirmeleri, video izlenme sayıları, satışlar ve daha fazlası olabilir. Sizler için bütün bu konuları uzman ekiplerimiz doğru strateji ile sizleri diğer rakiplerinizden avantajlı hale getirecektir.

3. Hedef Kitle: Hedef kitle seçim araçlarını kullanarak, yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları, davranışlar ve daha birçok demografik bilgi temelinde ideal müşterilerinizi inceleyip sizler için analizlerini yaparak doğru seçmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca, Lookalike Audiences ve Custom Audiences gibi gelişmiş hedefleme seçenekleri sayesinde sizlerin reklamlar normal bireysel reklamlara gör 10 kat daha fazla görünür yapıyoruz..

4. Reklam Formatları: Facebook çeşitli reklam formatları sunar: görseller, videolar, slayt gösterileri, carousels (çoklu ürün gösterimi), collection ads (koleksiyon reklamları), ve hatta anında deneyimler (eski adıyla Canvas)

Ana sayfa

İletişim